Читај ми!

Zvezda smenila Bahara, Milojević blizu trenerske klupe

Fudbalski klub Crvena zvezda smenio je trenera prvog tima Baraka Bahara. U toku su razgovori između uprave kluba i Vladana Milojevića oko uslova saradnje, saznaje RTS.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Partizana 2:1 u 171. večitom derbiju, a ovaj neuspeh doprineo je smeni Baraka Bahara. Uprava kluba i Vladan Milojević su na sastanku na kojem dogovaraju uslove saradnje.

Izraelski stručnjak je u letnjem prelaznom roku stigao u Crvenu zvezdu, a fudbalska javnost je imala velika očekivanja od Bahara.

Crveno-beli su delovali ubedljivo tokom pripremnog perioda i u utakmicama na početku sezone, ali u Ligi šampiona i Superligi su beleženi loši rezultati i neubedljiva igra.

Prema izveštajima beogradskih medija novi trener Zvezde biće Vladan Milojević. 

Milojević je već predvodio Zvezdu od 2017. do 2019. godine, a za dve i po godine u klubu uspeo je da napravi velike uspehe. Dva puta je igrao sa Zvezdom Ligu šampiona, jednom Ligu Evrope, osvojio je dve titule u Superligi.

Posle Zvezde, Milojević je vodio Al Ahli, Aek iz Atine, Al Etifak, Apoel, a poslednji mandat imao u kiparskom Apolonu.

Očekuje se da promocija Vladana milojevića bude održana u petak u 13 časova.

среда, 05. фебруар 2025.
6° C

Коментари

Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса
Ruzmarin
Рузмарин – биљни еликсир младости, чува наше памћење и отклања болове