Читај ми!

Nastavljaju se problemi za Liverpul - Tijago van terena šest nedelja

Vezista Liveprula Tijago Alkanatara biće odsutan oko šest nedelja zbog povrede koju je zadobio na meču sa Fulamom, prenosi Atletik.

Nije dugo trebalo veoma kvalitetnom španskom vezisti da doživi povredu u novoj sezoni.

Tijago je već u prvoj utakmici Liverpula u Premijer ligi, morao da bude zamenjen zbog povrede tetive kolena.

Liveprul je u Londonu odigrao nerešeno sa Fulamom (2:2), a Alkantara je zamenjen u 51. minutu.

Prema pisanju britanskih medija, španski fudbaler odsustvovaće oko šest nedelja i to ako bude dobro reagovao na medicinski tretman.

Alkantara je neko ko je poslednjih godina često odsutan zbog povrede, a problem za Liveprul predstavlja to što on nije jedini.

Od ostalih vezista, odsutni su i Okslejd-Čembrlend i Nabi Keita, a Liverpul zbog povreda nije mogao da računa ni na Žotu, Konatea, Džounsa i Cimikasa.

Liverpul naredni meč igra u ponedeljak, kada na "Enfildu" dočekuje ekipu Kristal Palasa u okviru drugog kola Premijer lige. 

уторак, 22. април 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом