Fudbalski globtroter ima novu adresu - Adebajor u Paragvaju

Emanuel Adebajor ponovo igra fudbal. Novi kontinent, novi klub - Adebajor je novi igrač Olimpije iz Paragvaja.

Adebajor je potpisao za deseti klub u bogatoj karijeri.

Predsednik kluba Marko Trovato je obećao prethodne nedelje da će dovesti 35-godišnjeg Adebajora, ukoliko se za vikend proda još 20.000 sezonskih ulaznica.

Navijači su svoje, očigledno, ispunili, pa je Trovato ispunio obećanje.  

Adebajor će u Olimpiji igrati sa Rokeom Santa Kruzom, još jednim veteranom, sa kojim je delio svlačionicu u Mančester sitiju.

Adebajor je karijeru započeo u Mecu, a igrao je još za Monako, Arsenal, Mančester siti, Real Madrid, Totenhem i Kristal Palas. 

Igrao je i u Turskoj, za Bašakšehir i Kajserispor. 

 

 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 21. април 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом