Mediji: Valverde otkaz dobio telefonom

Španski fudbalski trener Ernesto Valverde dobio je otkaz na mestu šefa stručnog štaba Barselone, a španski mediji prenose da mu je ta odluka saopštena telefonom.

Katalonci su sinoć smenili Valverdea i na njegovo mesto postavili Kikea Setjena, što je prvi put posle 2003. godine i Luja Van Gala da je Barselona dala otkaz treneru.

"Valverde je jučerašnji sastanak sa predsednikom Barselone Đozepom Mariom Bartomeuom napustio kao trener kluba, iako je bio uveren da će na tom sastanku dobiti otkaz. Otišao je da se sprema za popodnevni trening, kada ga je u vreme ručka pozvao agent i preko telefona mu saopštio da više nije trener Barselone, a ta odluka je i agentu takođe rečena preko telefona", prenosi španski radio Kadena Ser.

Valverde je u Barselonu stigao 2017. godine, osvojio je dve titule u Primeri i po jedan španski Kup i Superkup.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 19. април 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом