Miler odbio bogatu ponudu iz Kine, želi da ostane u Bajernu

Napadač Bajerna Tomas Miler odbio je ponudu neimenovanog kineskog kluba vrednu 25 miliona evra po sezoni jer želi da ostane u Minhenu. Ugovor sa bavarskim gigantom vezuje ga do leta 2021. godine i najmanje do tada želi da postane u klubu u kome je proveo dosadašnju karijeru.

Nemački Kiker piše da Miler nema sportski motiv da se preseli na Daleki istok i svi planovi vezani su mu za matični klub.

Pored toga, još uvek ima veliku želju da se vrati u reprezentaciju Nemačke, bez obzira što ga je selektor Joakim Lev otpisao zajedno sa klupskim saigračima Matsom Humelsom i Džeromom Boatengom.

Ugovor sa bavarskim gigantom vezuje ga do leta 2021. godine i najmanje do tada želi da ga odradi.

Iskuni 29-godišnji fudbaler, trenutno zamenik kapitena odmah iza Manuela Nojera, u dosadašnjoj karijeri nosio je samo dres Bajerna.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
16° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом