понедељак, 10.09.2018, 14:40 -> 14:47
Извор: РТС, Танјуг
Ali povređen, propušta duel sa Švajcarskom
Engleski fudbalski reprezentativac Dele Ali propustiće prijateljsku utakmicu sa Švajcarskom zbog manje povrede mišića koju je zaradio protiv Španije. Prijateljska utakmica između Engleske i Švajcarske igra se u utorak od 21 sat u Lesteru.
Ali je odigrao svi 90 minuta u porazu od Španije 2:1 na Vembliju u 1. kolu Lige nacija, ali ipak neće moći da bude na raspolaganju selektoru Garetu Sautgejtu protiv Švajcaraca, prenosi Skaj Sport.
Vezni igrač Totenhema vratio se u klub na dalju terapiju u nadi da će biti spreman za derbi 5. kola Premijer lige u kome londonski tim u subotu dočekuje Liverpul.
Prijateljska utakmica između Engleske i Švajcarske igra se u utorak od 21 sat u Lesteru.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар