субота, 07.04.2018, 17:00 -> 17:09
Извор: РТС
Het-trik Dibale drži Juve na vrhu
Fudbaleri Juventusa savladali su kao gosti ekipu Beneventa sa 4:2, u utakmici 31. kola Serije A. Paulo Dibala postigao tri pogotka, dva sa bele tačke.
Mnogo se prethodnih dana pisalo o odlasku Paula Dibale iz Juventusa, a Argentinac je prvu priliku iskoristio da postigne het-trik.
Juventus je zabeležio trijumf u Beneventu (4:2) i zadržao prvu poziciju na tabeli, sa četiri boda više od Napolija.
Dibala je postigao dva pogotka u prvom delu, a pošto su domaći izjednačili, Argentinac je još jednom bio precizan sa bele tačke.
Dvostruki strelac za Benevento bio je Šeik Dijabate, a konačan rezultat postavio je Daglas Kosta u 84. minutu.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар