Odata počast nastradalom navijaču

Navijači u Srbiji odali su počast tragično nastradalom pristalici slovačkog Spartaka iz Trnave koji je u julu prošle godine tragično nastradao u nesreći u blizini Beogradske arene. Prošle nedelje kod mesta gde je nastradao Tomaš Čeman podignuta je spomen ploča a urađen je i grafit sa njegovim likom. U akciji su učestvovali navijači iz Srbije i inostranstva.

Iako su u normalnim okolnostima žestoki neprijatelji, postoje momenti kada navijačke grupe pokazuju visok stepen solidarnosti i saradnje. Tako se nešto dogodilo prošle nedelje kada je u blizini Beogradske arene otkrivena spomen ploča tragično preminulom navijaču slovačkog Spartaka iz Trnave Tomašu Čemanu koji je u julu prošle godine nastradao u nesreći na Novom Beogradu.

Čemen je nastradao 27. jula prošle godine kada je išao na gostovanje u Bugarsku. Kada se autobus sa navijačima našao u blizini Beogradske Arene nesrećni navijač je proturio glavu kroz šiber, udario u nadvožnjak i poginuo na licu mesta.

Posle devet meseci, u akciji u kojoj su učestvovali navijači skoro svih srpskih klubova, kao i mnogi navijači iz inostranstva, na mestu gde je Čeman poginuo postavljena je spomen ploča i nacrtan grafit sa njegovim likom.

Број коментара 4

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 20. април 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом