Krim će kockarnicama privući turiste

Kockarska zona koja će biti napravljena na poluostrvu Krim u blizini odmarališta Jalta, privući će strane turiste, rekao je premijer regionalne vlade Krima Sergej Aksjonov.

Крим ће коцкарницама привући туристе Krim će kockarnicama privući turiste

Aksjonov je rekao da će kockarska zona biti namenjena uglavnom za goste, uključujući posetioce iz inostranstva, prenela je ruska agencija Tas.

On je naveo da su krimske vlasti spremne da ponude investitorima određene strategije koje će omogućiti izbegavanje sprovođenja sankcija kada je u pitanju ovaj projekat.

„Mogući su određeni dogovori koji će omogućiti da se izbegnu sankcije. Niko neće pristati da uloži u ovaj projekat ako postoji sumnja da plan možda neće funkcionisati“, rekao je dodajući da za sada neće govoriti o „tim tajnama“.

29605341 Судак, један од приморских градова на Криму Sudak, jedan od primorskih gradova na Krimu

Ruski predsednik Vladimir Putin potpisao je u julu 2014. zakon o uspostavljanju kockarske zone na Krimu, koja bi trebalo da se formira na crnomorskom poluostrvu do 2019. godine.

Aksjonov je prethodno rekao da je jedna velika ruska kompanija spremna da uloži oko 138 miliona dolara (oko osam milijardi rubalja) u formiranje kockarske zone na Krimu.

Broj komentara 0

Pošalji komentar

Uputstvo

Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.

Zaključano: Otključajte povlačenjem strelice u desno ...
ponedeljak, 07. april 2025.
1° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom