Batrovci: Četka za kosu punjena marihuanom

Carinici su na graničnom prelazu „Batrovci“ u automobilu belgijske registracije, kojim su iz Belgije ka Turskoj putovala dvojica mladića turske nacionalnosti, otkrili četku za kosu napunjenu marihuanom.

Službenici su tokom pregleda u gepeku automobila, u kesi u kojoj se nalazio pribor za higijenu, pronašli četku za kosu, u čijem nosaču su bile sakrivene plastične kesice sa manjom količinom marihuane.

Na aerodromu „Nikola Tesla“ carinici su, u saradnji sa policijom, sprečili unos neprijavljenih 143.000 evra.

Nakon što je iz Moskve doputovao u Beograd, tridesetogodišnji ruski državljanin se uputio ka zelenom kontrolnom prelazu, ali su u njegovoj ručnoj torbi carinski službenici otkrili 153.000 evra, od čega su mu vratili 10.000, što je iznos koji je dozvoljeno preneti bez prijave, navodi se u saopštenju Uprave carina.

Iako je putnik izjavio da nije znao da novac treba da prijavi, to ga ne oslobađa odgovornosti, te će okolnosti slučaja biti detaljno utvrđivane tokom prekršajnog postupka, navodi se na sajtu Uprave carina. 

Broj komentara 0

Pošalji komentar

Uputstvo

Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.

Закључано: Откључајте повлачењем стрелице у десно ...
ponedeljak, 31. mart 2025.
10° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom