Чукарички декласирао тим Младости после преокрета

Фудбалери Чукаричког надиграли су Младост са 4:1 у утакмици 32. колу плеј-оф групе Суперлиге Србије. После преокрета – 4:1 (2:1). До победе на свом терену су дошли после преокрета јер су гости повели већ на самом почетку меча.

Већ у 17. минуту мећа на Бановом брду гости су приредили својеврсно изненађење и повели са 1:0 поготком Донимани Јакуба Силуеа.

Брђани се ипак нису предавали, па су после неколико сјајних прилика и погођене пречке у 26. минуту дошли до изједначења поготком Ковача у 31. минуту.

Свега десетак минута касније Виницијус Мело сјајним шутом доноси преокрет и вођство Чукаричког са 2:1 са колико се отишло на полувреме.

Брђани и у наставку повећавају притисак а Мело успева и други пут да затресе мрежу у 49. минуту за 3:1 да би коначних 4:1 поставио Виктор Роган у судијској надокнади времена.

Чукарички тренутно има 51 бод и са петог места има велике шансе у трци ка Европи, док је Младост седма са осам бодова мање.