nedelja, 16.10.2016, 11:12 -> 12:34
Izvor: Fonet
Zaplenjeno 35.000 paklica cigareta
Policija je uhapsila J. R. iz okoline Velike Plane pošto je u kamionu kojim je upravljao pronađeno 34.959 paklica cigareta "marble" bez akciznih markica, saopštio je MUP.
Cigarete su otkrivene na Graničnom prelazu Srpska Crnja.
Zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela nedozvoljena trgovina i nedozvoljen promet akciznih proizvoda, policija je po nalogu nadležnog tužioca, uhapšenom je određeno zadržavanje do 48 sati.
On će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 0
Pošalji komentar