Čitaj mi!

Ugradio peć na drva u „volvo“!

Jedan Švajcarac ugradio je u svoj automobil, na mestu suvozača, peć na drva, koju može da loži dok vozi. Šta je sa dimom? Pa, lepo se snašao – dim izlazi kroz čunak koji je sproveden kroz krov vozila.

Paskal Prokop ne mora više da brine o tome da li će mu u kolima biti hladno niti da će ostati zavejan na putu.

Ovaj 38-godišnji Švajcarac svog četvorotočkaša opremio je fenomenalnim izumom. Dobro, peć na drva nije baš poslednja reč tehnike, ali kada je hladno greje „k'o zmaj".

Grejno telo je na mestu suvozača, a Paskal peć može da dopunjava drvima dok vozi. Dim nesmetano izlazi kroz dimnjak, koji je sproveden kroz krov vozila.

Da sve bude zanimljivije, Prokopov 22-godišnji „volvo 240" karavan apsolutno je u skladu sa slovom zakona, jer je uspeo da prođe tehnički pregled i dobije dozvolu od švajcarskih inspekcijskih organa!

Broj komentara 20

Pošalji komentar
Vidi još

Uputstvo

Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.

Закључано: Откључајте повлачењем стрелице у десно ...
petak, 28. februar 2025.
8° C

Komentari

Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom
Predmeti od onixa
Unikatni ukrasi od oniksa