Čitaj mi!

Zvezda podržala osobe ometene u razvoju

Fudbalski klub Crvena zvezda obeležio je Dan mentalnog zdravlja podrškom osobama ometenim u razvoju. Posetili su tokom dana nekoliko ustanova i poklonili prigodne poklone.

Zvezda je prvo posetila balon "More" u kom se redovno održavaju treninzi za osobe ometene u razvoju, navodi se na sajtu kluba.

Starosna dob dece koja rade pod rukovodstvom šestorice trenera je od tri pa sve do 15 godina.

"Bila nam je velika čast da podelimo majice onima koji definitivno vole fudbal najviše na svetu, s obzirom na to sa kakvom strašću pristupaju treninziima i svemu onom što "bubamara" nosi, a ono što nas je posebno obradovalo, to je da im je i navijačko opredeljenje usmereno ka Crvenoj zvezdi, s toga su su se zaista obradovali poklonima od strane omiljenog kluba", naveno je na sajtu kluba.

Potom je usledila poseta Institutu za mentalno zdravlje, gde su takođe podeljene majice, a tura je završena posetom Osnovnoj školi "Radivoj Popović" u Zemunu koju pohađaju deca sa govorno-jezičim probelmima u smislu oštećenja sluha, autizma, usporenog psihomotornog razvoja i razvojne disfazije.

subota, 19. april 2025.
20° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom