Čitaj mi!

Luis Hamilton pozitivan na koronavirus, u izolaciji u Bahreinu

Šampion Formule 1 Luis Hamilton bio je pozitivan na poslednjem testiranju na koronavirus i nalazi se u izolaciji u Bahreinu. Hamilton će tako propustiti trku za Veliku nagradu Sadžira u nedelju.

Britanski vozač Mercedesa Luis Hamilton je pre dolasku u Bahrein imao nekoliko negativnih nalaza ali je u ponedeljak imao blage simprome zbog kojih je ponovio testiranje i ispostavilo se da je pozitivan na koronavirus.

Hamilton se dobro oseća i odmah je izolovan prema protokolima kovid-19 i smernicama za javno zdravlje u Bahreinu, naveo je tim Mercedesa u saopštenju uz želju za što brži i uspešniji oporavak.

Hamiltonovo mesto na narednoj trci za Veliku nagradu Sahira u Bahreinu u nedelju zauzeće jedan od rezervnih vozača Mercedesa čije će ime biti naknadno saopšteno.

Hamilton, koji je pre dva dana osvojio rekordnu sedmu titulu u Bahreinu, treći je vozač koji je oboleo od koronavirusa.

Serhio Perez je propustio Veliku nagradu Velike Britanije na Silverstoneu u avgustu, dok je njegov kolega iz Resing Pointa, Lans Strol takođe bio pozitivan nakon oktobarske Velike nagrade u Nemačkoj.

četvrtak, 24. april 2025.
19° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom