Uhvaćeni tokom kupoprodaje kokaina u Novom Sadu
Novosadska policija saopštila je danas da će podneti krivične prijave protiv dvojice meštana koj su uhvaćeni tokom kupoprodaje kokaina.
Jedan Novosađanin (31) je prodao juče sugrađaninu paketić za koji se sumnja da je sadržao opojnu drogu kokain, navodi se u saopštenju policije.
Nakon pretresa njegovog stana policija je pronašla još 15 takvih paketića sa istom supstancom, veću količinu novca, za koji se sumnja da potiče od prodaje narkotika, kao i municiju za automatsku pušku.
Protiv njega će biti podneta krivična prijava zbog sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Policija je od osumnjičenog privremeno oduzela i automobil u kome je neposredno nakon kupoprodaje zaustavljen.
Protiv Novosađanina koji je drogu kupio biće podneta krivična prijava za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 0
Pošalji komentar