Čitaj mi!

Đoković posle ponoći protiv Korde u četvrtfinalu Majamija

Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće u četvrtak od 1.30 časova ujutro protiv Amerikanca Sebastijana Korde u četvrtfinalu mastersa u Majamiju, saopštili su organizatori takmičenja.

Duel između Đokovića i Korde planiran je kao drugi meč večernjeg programa na Centralnom terenu, a neće početi pre 1.30 časova po centralnoevropskom vremenu.

Srpski teniser je u osmini finala pobedio Italijana Lorenca Muzetija 6:2, 6:2, dok je Korda bio bolji od Francuza Gaela Monfisa 6:4, 2:6, 6:4.

51167092
Новак Ђоковић
Novak Đoković

Đoković je peti teniser sveta, dok se Korda nalazi na 25. mestu ATP liste. Srpski i američki teniser su odigrali jedan međusobni duel u karijeri i to 2023. godine u Adelejdu, a pobedio je Đoković rezultatom 6:7 (6:8), 7:6 (7:3), 6:4.

Pobednik duela između Đokovića i Korde sastaće se u polufinalu sa boljim između Bugarina Grigora Dimitrova i Argentinca Fransiska Serundola.

nedelja, 30. mart 2025.
9° C

Komentari

Da, ali...
Kako preživeti prva tri dana katastrofe u Srbiji, i za šta nas priprema EU
Dvojnik mog oca
Verovatno svako od nas ima svog dvojnika sa kojim deli i sličnu DNK
Nemogućnost tusiranja
Ne tuširate se svakog dana – ne stidite se, to je zdravo
Cestitke za uspeh
Da li ste znali da se najbolje gramofonske ručice proizvode u Srbiji
Re: Eh...
Leskovačka sprža – proizvod sa zaštićenim geografskim poreklom