Kačanov savladao Krajinovića u Torontu
Filip Krajinović izgubio je meč prvog kola na Mastersu u Torontu od Rusa Karena Kačanova sa 2:0 (6:3, 6:2).
Mladi Rus napravio je tri brejka, jedan u prvom i dva u drugom setu, posle čega se plasirao u drugo kolo Mastersa u Torontu, gde će mu protivnik biti Španac Karenjo-Busta.

Meč u Torontu trajao je nešto manje od sat vremena.
Krajinović se držao u prvom setu do osmog gema, kada je Kačanov napravio prvi brejk na meču i posle toga stigao do vođstva od 1:0 u setovima.
Slična situacija viđena je i u drugom setu, ovoga puta Rus je dva puta oduzeo servis srpskom teniseru i trasirao put u drugo kolo.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 0
Pošalji komentar