Liverpul lako preko Hadersfilda do čela tabele Premijer lige
U prvoj utakmici 36. kola Premijer lige Liverpul je, bez imalo problema, savladao Hadersfild rezultatom 5:0.
Svakog trenutka utakmice na Enfildu bilo je jasno da kandidat za titulu ima sve neophodno da lako savlada ekipu Hadersfilda, koja je odavno poznati povratnik u Čempionšip.
Keita je postigao pogodak posle samo 15 sekundi, što predstavlja i najbrži gol Liverpula u Premijer ligi.
Kasnije su pogotke postizali Sadio Mane i Mohamed Salah (po dva, a Egipćanin je prvi fudbaler koji je je ove sezone stigao do 20. a onda i do 21. gola).
Liverpul je ponovo prvi na tabeli, ali već u nedelju to može iznova da se promeni, kada Mančester Siti igra svoj meč.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 1
Pošalji komentar7 poena
Veoma lako su ispustili prednost od 7 poena u odnosu na Sity i ovo je samo trenutno prva pozicija jer su odigrali utakmicu vise.
Tesko da ce biti prvi.