Mihajlović: Nova vlada nastavlja posao stare

Potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović izjavila je da će sve ono što je radila stara vlada nastaviti i nova, i dodala da nema mnogo novih iskakanja ni pomeranja u tom smislu.

Zorana Mihajlović je rekla da će, što se tiče njenog ministarstva i svih drugih poslova koje obavlja, nastaviti da radi brzo i efikasno.

Odgovarajući na pitanja novinara o temama koje su bile na sednici nove vlade, koja je održana jutros, Mihajlovićeva je rekla da je sednica bila standardna i da su razgovarali o dve tri važne stvari.

"Razgovarali smo o Muzeju savremene umetnosti. Mislim da je to važno zajedno radimo da ubrzamo i da imamo otvaranje tog Muzeja", napomenula je Mihajlovićeva.

Rekla je da ne može da kaže da će u Vladi neće nedostajati, kako je rekla, "Vučićeva energija".

"Istina je zaista da ne mogu da kažem da nam neće nedostajati ta vrsta energije Vučićeve, ali istu takvu energiju ima i Ana", rekla je Mihajlovićeva.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 30. март 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом