Susnežica i sneg jutros padali i u Beogradu

U delovima Beograda jutro je osvanulo sa susnežicom i snegom, što se vidi na snimku iz Železnika.

U Srbiji će danas biti hladno, u nižim predelima s kišom i snegom. I na planinama će padati sneg, a očekuje se i formiranje snežnog pokrivača.

Na području Rasinskog okruga sneg se zadržava samo u višim predelima. Na Kopaoniku je visina snežnog pokrivača od 11 deo 15 centimetara.

Na putu od Brzeća do turističkog centra ima snega i leda od 2 do 5 centimetara

Putari koji dežuraju na Srebrncu redovno održavaju ovu saobraćajnicu. Obavezna je zimska oprema.

Na ostalim putevima u Rasinskom okrugu kolovozi su vlažni, a mestimično ima i raskvašenog snega.

Najniža temperatura iznosiće od -2 do dva stepena, a najviša od jedan od pet.

Danas će duvati slab i umeren, severni i severozapadni vetar, na istoku povremeno i jak, posle podne u slabljenju.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 31. март 2025.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом