Četiri udesa u Beogradu, dvoje povređenih

U Beogradu su se tokom noći i rano jutros dogodile četiri saobraćajne nesreće u kojima su povređene dve osobe, rekla je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

U udesu koji se dogodio u Ulici Justina Popovića u naselju Altina oko 7.30, povređen je pešak. 

"U udesu, do kojeg je došlo 45 minuta posle ponoći u Poenkareovoj ulici, jedan muškarac (38) zadobio je ortopedske povrede i prevezen je na Institut za ortopediju na Banjici", navodi Nada Macura.

Hitna pomoć prevezla je sinoć u Urgentni centar mladića (24) posle saobraćajne nesreće na Smederevskom putu, koja je prijavljena u 22.25 časova.

Mladić nije povređen u udesu, ali mu je pozlilo zbog stresa.

U Beogradu je jutros u 6.42 zabeležena još jedna saobraćajna nesreća, na Rakovičkom putu, pri ulazu u Košutnjak, kod tunela, ali u njoj nije bilo povređenih.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 13. април 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом