Težak udes na putu između Ade i Sente, dvoje poginulih

Dve osobe su poginule, a jedna je teško povređena u udesu na regionalnom putu između Sente i Ade.

Teška saobraćajna nesreća se dogodila oko 13.00 časova, javlja dopisnik RTS-a.

Do nesreće je došlo kada je vozilo mađarskih registarskih tablica "kija sportidž" kojim je upravljala G. K. iz Ade, iz za sada nepoznatih razloga, prešlo na levu stranu kolovoza i direktno udarilo u vozilo "micubiši lanser" senćanskih registarskih tablica kojim je upravljao L. A.

Tom prilikom, pored L. A. poginula je i njegova supruga E. A., dok je M. B., koja se nalazila u istom vozilu, teško povređena.

Uviđaj na licu mesta obavili su Osnovno javno tužilaštvo u Senti i policijski službenici Policijske stanice Ada, PU Kikinda.

"Izdate su naredbe za obdukciju, za vanredni tehnički pregled vozila, kao i naredba za vađenje krvi i urina od pretpostavljene osumnjičene", rekao je Mirko Gašović, osnovni javni tužilac u Senti. 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 29. март 2025.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом