недеља, 05.11.2017, 18:47 -> 19:22
Извор: РТС
Nestao vlasnik pekare u Beogradu
Policiji prijavljen nestanak Nikole Ostojića iz Beograda, vlasnika pekare u Resavskoj ulici koja se nalazi u blizini Crkve Svetog Marka, rečeno je RTS-u u MUP-u.
Nikola Ostojić je poslednji put viđen u petak 3. novembra oko 18.30 preko puta svoje pekare, saznaje RTS od njegove porodice.
Ostojić, rodom iz Prijepolja, u trenutku nestanka imao je na sebi crnu jaknu. Visok je 212 centimetra i težak 135 kilograma.
Ukoliko neko ima informaciju o Ostojiću potrebno je javiti policiji na broj 192 ili na 0603310909.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар