петак, 14.04.2017, 23:19 -> 23:22
Извор: Бета
Pirot, automobil udario pešaka na pešačkom prelazu
Na pešačkom prelazu kod zgrade "soliter" u centru Pirota automobil je udario pešaka koji je sa teškim telesnim povredama prevezen u Opštu bolnicu.
Automobil je na pešačkom prelazu na uglu Ulica Save Kovačevićeva i Dragoševe udario lekara u penziji D. Z. (67), potvrđeno je agenciji Beta u Policijskoj upravi Pirot.
Hitna služba Doma zdravlja je D. Z., koji je zadobio teške telesne povrede, odmah prevezla u pirotsku Opštu bolnicu gde mu je pružena neophodna medicinska pomoć.
On je zadobio višestruke prelome kostiju lobanje i krvarenje u glavi.
Posle prijema u pirotskoj Opštoj bolnici, zbog težine povreda prebačen je u Klinički centar Niš, rekli su Beti u pirotskoj bolnici.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар