петак, 20.05.2016, 16:03 -> 16:12
Извор: Бета
Uhapšen zbog sumnje da je prodavao drogu
Policija je uhapsila K. B. (29) iz okoline Obrenovca zbog sumnje da je proizvodio i prodavao drogu, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Kako je saopšteno, policija je pretresom kuće osumnjičenog pronašla 511 grama marihuane i skanka upakovanih u više paketa, spakovanih u kesu i tegle, namenjenih uličnoj prodaji.
Pored droge, pronađena je vaga za precizno merenje i izvesna količina novca.
Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар