Kragujevac, uhapšen vozač koji je udario pešaka i pobegao

Pripadnici MUP-a u Kragujevcu su, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom, nakon intenzivnog operativnog rada uhapsili N. K. i odredili mu meru zadržavanja do 48 sati, zbog sumnje da je izvršio krivična dela teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.

Postoje osnovi sumnje da je N. K, 19. aprila 2016. godine, u Kragujevcu, u Ulici kralja Milutina, vozilom ''fijat'', kojim je upravljao neprilagođenom brzinom, naleteo na Kragujevčanina (34), nakon čega je pobegao sa mesta nezgode, ne ukazujući pomoć povređenom pešaku. 

Usled zadobijenih povreda pešak je preminuo u Kliničkom centru u Kragujevcu.

N. K. (23) iz Kragujevca će, uz krivičnu prijavu, biti sproveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом