"Alfa tehniks" otvorio pogon u Svilajncu

Svilajnac je zvanično dobio i dvanaestog investitora. Domaća kompanija "Alfa tehniks" otvorila je pogon za proizvodnju čeličnih automobilskih konstrukcija.

Vrednost investicije, zbog koje je Svilajnac proširio slobodnu zonu, je oko 5,5 miliona evra, od čega je podrška države 600.000 evra.

Trenutno imaju 202 zaposlena, a dogodine planiraju da ih bude dvostruko više.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 18. април 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом