Dečak se utopio u jezeru na severu Hrvatske

Ronioci su večeras u jezeru Čingi-Lingi kod Molva, nedaleko od Đurđevca u Hrvatskoj, pronašli telo jedanasetogodišnjeg dečaka koji je u vodi nestao oko 19 sati.

U jezeru je na kupanju je bila porodica iz Ćurlovca kod Bjelovara – majka, dva sina i dve ćerke, javio je Podravski list, prenosi Indeks.

Majka je navodno bila u vodi, kada je dečak nestao u jezeru pred njenim očima.

Kupači koji su svedočili ovom događaju rekli su da je majka u jednom trenutku počela da viče da joj se utopio sin.

Dvadesetak osoba ušlo je u vodu u pokušaju da spasi dečaka, ali u tome nisu uspeli.

Na teren su izašli hitna pomoć i policija.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 27. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса