Podgorica, Branka Milić započela štrajk glađu

Jedna od optuženih u slučaju pokušaja terorizma Branka Milić, koja se nalazi u Ambasadi Srbije u Podgorici, stupila je u štrajk glađu.

To je agenciji MINA potvrdio njen advokat Jugoslav Krpović, prenosi RTCG.

Branka Milić se u Ambasadi Srbije nalazi od 23. novembra, nakon što joj je odlukom Sudskog veća Višeg suda određen pritvor.

Crnogorsko ministarstvo spoljnih poslova još nije dobilo zvaničan stav Srbije o zadržavanju Milićeve u ambasadi u Podgorici, navodi RTCG.

Branka Milić je optužena za pokušaj terorizma na dan održavanja parlamentarnih izbora u Crnoj Gori u oktobru 2016. godine.

Suđenje u ovom slučaju je završeno, a izricanje presuda zakazano je za 9. maj.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 28. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса