Grčka, razbijene glave zbog Severne Makedonije

Četvorica policajaca i jedan demonstrant povređeni su u grčkom gradu Ptolemaida, tokom protesta manje grupe građana zbog Prespanskog dogovora, javljaju grčki mediji.

Do sukoba policije i demonstranata došlo je u trenutku kada je gradom prolazila ministarka za civilnu zaštitu Olga Gerovasili, kojoj su protivnici Prespanskog sporazuma dobacivali: "Izdaja, izdaja."

Odmah zatim, došlo je do sukoba demonstranata i policije, a četvorica policajaca i jedan učesnik protesta su zbog povreda prebačeni u bolnicu.

Protest je organizovao poslanik desničarske "Zlatne zore" Hristos Papas.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 28. март 2025.
13° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса