nedelja, 03.02.2019, 11:15 -> 12:49
Izvor: RTCG, Vijesti
Eksplodirao automobil u centru Podgorice – nastavak obračuna kotorskih klanova
Jedna osoba je nastradala u eksploziji automobila cetinjskih registarskih tablica u Podgorici. Eksplozija je navodno nastavak obračuna kriminalnih klanova, pišu "Vijesti". Nastradali Nikola Ćupić je više puta hapšen zbog vatrenih obračuna na Cetinju.
Eksplozija u centru Podgorice se dogodila u 10 sati i 40 minuta, u Ulici Novaka Miloševa.
Direktor Urgentnog centra Nermin Abdić saopštio je da je muškarac, koji je u međuvremenu podlegao povredama, doveden u teškom stanju i da su lekari pokušavali reanimaciju i učinili sve što su mogli.
Eksplodirao je automobil marke "tojota", cetinjskih registarskih oznaka, a muškarac je od siline eksplozije ispao kroz prozor.
Iz Uprave policije Vijestima je rečeno da je nastradali Nikola Ćupić (35), prema njihovim podacima, bio "bezbednosno interesantno lice" i pripadnik jednog od kotorskih kriminalnih klanova.
Ćupić je više puta hapšen zbog vatrenih obračuna na Cetinju.
Zbog eksplozije su postavljene policijske kontrole na izlazu iz Podgorice.
Očevici su portalu RTCG ispričali da je automobil eksplodirao u pokretu preko puta muzičke škole u strogom centru Podgorice.
Uputstvo
Komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, neproverene optužbe, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju bilo kakve vrste neće biti objavljeni. Govor mržnje je zabranjen na ovom portalu. Komentari se moraju odnositi na temu članka. Prednost će imati komentari gramatički i pravopisno ispravno napisani. Komentare pisane velikim slovima nećemo objavljivati. Zadržavamo pravo izbora i kraćenja komentara koji će biti objavljeni. Komentare koji se odnose na uređivačku politiku možete poslati na adresu webdesk@rts.rs. Polja obeležena zvezdicom obavezno popunite.
Broj komentara 0
Pošalji komentar