среда, 01.08.2018, 18:40 -> 18:44
Извор: Танјуг
Uhapšen muškarac zbog podmetanja požara u Maratonu
Grčka policija uhapsila je muškarca (35) pod optužbom da je podmetao požare u oblasti Maraton, dok su istovremeno požari besneli u Mati.
Optuženi je prilikom hapšenja pružio otpor i pokušao da pobegne, a kako prenosi agencija ANA, veruje se da je policiji priznao da voli da podmeće požare i posmatra vatrogasce dok pokušavaju da ih ugase.
Pretpostavlja se da je upaljačem podmetnuo pet požara u Maratonu, a dva od tih pet požara podmetnuta su 26. jula.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар