U udesu kod Višegrada poginula žena iz Užica

Jedna 34-godišnja žena iz Užica umrla je od povreda koje je zadobila kada je automobil u kojem je bila, sinoć s magistralnog puta Vardište-Višegrad sleteo u kanjon reke Rzav u Dobrunu kod Višegrada, preneli su banjalučki mediji.

U udesu su povređeni i njeni otac, majka i sestra.

Žena je umrla u Univerzitetskoj bolnici u Foči, gde je i njena majka, dok su joj otac i sestra prevezeni u bolnice u Užicu i Beogradu.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 12. март 2025.
19° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса