Izetbegović bez komentara nakon savetovanja sa pravnicima

Bošnjački član Predsedništva BiH i lider SDA, Bakir Izetbegović održao je konsultacije sa pravnim stručnjacima o (ne)podnošenju zahteva za reviziju presude MSP po tužbi BiH protiv Srbije.

Nakon maratonskog zasedanja, koje je trajalo pet sati, Bakir Izetbegović je napustio zgradu Predsedništva ne želeći da daje izjave novinarima, preneo je portal sarajevskog Avaza.

Kako je ranije najavljeno, Izetbegović se u Predsedništvu sastao s pravnim ekspertima na konsultacijama pred donošenje konačne odluke o (ne)podnošenju zahteva za reviziju.

Očekuje se da će konačnu odluku Izetbegović saopštiti sutra, nakon savetovanja na istu temu, koje je će biti održano u Sarajevu.

Inače, desetogodišnji rok za podnošenje zahteva MSP-u ističe 26. februara.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 12. март 2025.
19° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса