субота, 23.04.2016, 18:28 -> 19:06
Извор: Вијести
Vijesti: Mafija snima Kotor?
Vrhovni državni tužilac Ivica Stanković zatražio je od rukovodioca Osnovnog tužilaštva u Kotoru da preduzme sve neophodne radnje kako bi se utvrdilo da li je postavljanjem kamera na više mesta u opštini učinjeno krivično delo. "Vijestima" je nezvanično rečeno da je reč o članovima kriminalnih grupa.
Podgoričke Vijesti su objavile da je dobar deo Kotora "pokriven" kamerama, ali da država nema ništa sa tim nezakonitim snimanjem.
Vijestima je nezvanično rečeno da je reč o članovima kriminalnih grupa koje na taj način kontrolišu ko ulazi, izlazi iz grada i kreće se Kotorom.
"Povodom medijskih navoda o postavljenim kamerama na više različitih mesta u Opštini Kotor, Vrhovni državni tužilac Ivica Stanković zatražio je od rukovodioca Osnovnog državnog tužilaštva u Kotoru da preduzme sve neophodne radnje kako bi se utvrdilo da li je u konkretnom slučaju učinjeno krivično delo za koje se goni po službenoj dužnosti", saopšteno je iz Vrhovnog državnog tužilaštva.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар