недеља, 25.11.2018, 19:11 -> 19:23
Извор: Танјуг
Britanski laburisti protiv sporazuma o Bregzitu
Vodeća britanska opoziciona Laburistička partija glasaće u parlamentu protiv sporazuma britanske vlade i EU o Bregzitu.
Lider laburista Džeremi Korbin ocenio je da je sporazum potpisan u Briselu loš za Britaniju i da predstavlja "žalostan neuspeh pregovora".
"On nam daje manje pravo odlučivanja o našoj budućnosti i ugrožava radna mesta i životni standard", smatra Korbin.
Zbog toga će, kako je najavio, laburisti u parlamentu biti protiv ovog sporazuma, prenosi Rojters.
Britanska premijerka Tereza Mej izjavila je da je sporazum o Bregzitu, za čiji nacrt su lideri EU dali saglasnost, "najbolji i jedini mogući sporazum" za koji će britanski parlament glasati pre Božića.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар