Izgorela fabrika boje u Londonu

Veliki požar izbio je u fabrici boja u Londonu, koja je tom prilikom potpuno izgorela, saopštili su zvaničnici.

Požar je izbio sinoć u severnom delu Londona na putu Vaterlo, a gasilo ga je oko 100 varogasaca, prenosi britanski Skaj njuz.

Kako se navodi, požar se mogao videti kilometrima daleko, a neki od svedoka kažu da je izgledalo kao da vatrene kugle lete u nebo.

Zvaničnici su naveli da su radnici napustili fabriku i pre nego što su stigli vatrogasci, kao i da nema povređenih.

Za vreme požara, lokalno stanoništvo je zamoljeno da drži zatvorene prozore i vrata.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
18° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом