Tilerson: Gotovo je sa politikom strateškog strpljenja

Državni sekretar SAD Reks Tilerson tokom nedavne posete Kini poslao je Severnoj Koreji veoma jasan signal da je "sa politikom strateškog strpljenja gotovo", saopštio je portparol Bele kuće Šon Spajser.

Portparol Šon Spajser je to rekao kao odgovor na pitanje o Tilersonovoj reakciji na saopštenje Severne Koreje o testu svog najnovijeg raketnog motora u nedelju.

Tilerson je bio u prestonici Kine Pekingu, tokom svoje prve posete Aziji. Poseta je prošla u senci zabrinutosti zbog severnokorejskog nuklearnog i raketnog programa.

Број коментара 5

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом