Japan, automobil pao sa petog sprata garaže

U incidentu koji se dogodio u gradu Jokasuka, kada je automobil probio zaštitnu ogradu i pao sa petog sprata garaže, poginule su tri osobe, prenosi AFP.

U nesreći su poginuli muškarac i dve žene, dok su mladić (20) i dečak (11) zadobili teške povrede.

"Zvuk je bio poput oluje. Ograda je pala, a točak je odleteo na drugu stranu", rekao je jedan od svedoka Nipon televiziji.

Za sada ni lokalna policija ni spasioci nisu komentarisali slučaj.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 31. март 2025.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом