понедељак, 11.07.2016, 23:23 -> 23:50
Извор: Бета
Sakramento, policija nakon sukoba ubila crnca
Dva policajca u kalifornijskom gradu Sakramentu ubila su posle sukoba na ulici osumnjičenog koji je imao nož, rekao je portparol policije Brajs Hajnlajn.
Hajnlajn je naveo da su očevici prijavili čoveka obučenog u crno kako hoda ulicom mašući nožem iznad glave, dok mu je za pasom bio pištolj.
Naglasio je da je osumnjičeni napao prvog policajca koji je stigao i koji se potom zaključao u automobil. Zatim su stigla još dva policajca koja su pucala na osumnjičenog kada se okrenuo ka njima sa nožem u ruci, dodao je portparol.
Hajnlajn je rekao da kod osumnjičenog, kojeg je opisao kao crnca starosti 50 do 60 godina, nije pronađen pištolj, ali da je pronađen nož na sklapanje.
"On je na kraju predao nož. Nisam siguran da li je krenuo na policajce, ali se okrenuo prema njima na preteći način i tada su oni pucali", rekao je Hajnlajn.
Očevici kažu da se osumnjičeni ponašao agresivno i da mu je policija dala dovoljno vremena da se preda.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар