Posle masakra u Orlandu, Hilari Klinton povećala prednost nad Trampom

Demokratski kandidat za predsednika SAD Hilari Klinton povećala je prednost u odnosu na republikanskog rivala Donalda Trampa i sada ima podršku 49 odsto Amerikanaca, u odnosu na Trampovih 42 odsto.

Istraživanje koje je su sproveli televizijska mreža En-Bi-Si i Survej manki pokazuje da je Klintonova donekle uspela da smanji Trampovu prednost među muškarcima i belim glasačima.

Dva "autsajdera" u trci za predsednika SAD, kandidati libertarijanaca i "zelenih" Geri Džonson i Džil Štajn, dobili su poverenje devet, odnosno pet odsto ispitanika.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом