Читај ми!

Odbojkašice sa SAD, Kinom, Italijom, Holandijom i Portorikom

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije igraće na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru u Grupi B sa selekcijama SAD, Kine, Italije, Holandije i Portorika, saopštila je Svetska odbojkaška federacija (FIVB).

Odbojkaški turnir na Igrama u Riju održaće se od 6. do 20. avgusta u dvorani "Marakanazinjo".

Šesta na svetskoj rang listi Srbija igraće u Grupi B sa prvom selekcijom sveta SAD, drugom na listi Kinom, osmoplasiranom Italijom, Holandijom koja je 14. selekcija sveta i Portorikom, 16. na listi.

U Grupi A igraće Brazil, Rusija, Japan, Južna Koreja, Argentina i Kamerun.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом