Kraj za Vavrinku u Parizu

Giljermo Garsija-Lopes savladao je Stana Vavrinku sa 3:2 u setovima, u prvom kolu Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu.

Švajcarac, koji je trenutno 30. na ATP listi, doživeo je poraz na početku svog omiljenog grend slema, a Španac je odneo pobedu posle nešto više od tri i po sata igre (6:2, 3:6, 4:6, 7:6, 6:3).

U duelu veterana, Ernests Gulbis savladao je Žila Milera iz Luksemburga sa 3:1 u setovima, dok su mlade snage Cicipas i Kačanov bili bolji od Tabernera, odnosno Maurera.

U najdužem meču dana, Marko Čekinato savladao je Rumuna Marijuša Kopila sa 3:2 u setovima (2:6, 6:7, 7:5, 6:2, 10:8).

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 28. март 2025.
11° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса