Mega ubedljiva protiv Mornara

Košarkaši Mega Bemaksa pobedili su na svom terenu ekipu Mornara sa ubedljivih 91:70 (19:12, 22:20, 21:19, 29:19) u prvoj utakmici trećeg kola Jadranske lige.

Mega je tako upisala drugu pobedu u novoj sezoni regionalnog takmičenja, dok Mornar sada ima skor 1/2.

Ekipu Dejana Milojevića su do pobede predvodili Vlatko Čančar sa 20 poena, poen manje ubacio je Nikola Rebić, dok je Goga Bitadze meč završio sa 18 poena.

U poraženoj ekipi najbolji je bio Nemanja Vranješ sa 16 poena, Uroš Luković je postigao 14, a Strahinja Mićović 13.

Košarkaši Mege u narednom kolu dočekuju Olimpiju, dok će Mornar u Baru ugostiti FMP.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 25. март 2025.
12° C

Коментари

Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом
Predmeti od onixa
Уникатни украси од оникса