Igokea u finišu do pobede nad Podgoričanima

Košarkaši Igokee pobedili su Budućnost kod kuće sa 98:94 (28:27, 14:20, 31:29, 25:18), u poslednjoj utakmici drugog kola Jadranske lige.

Igokea je ostvarila prvu pobedu u novoj sezoni regionalnog takmičenja, dok je ekipa Budućnosti zabeležila prvi poraz.

Izuzetno uzbudljiv meč u kome je Igokea u finišu imala više koncentracije i uspela da zabeleži trijumf nad favorizovanim gostima.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Dorel Rajt sa 22 poena, dok je Budućnost sa 25 predvodio Nemanja Gordić.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 31. март 2025.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом