Читај ми!

Birčević MVP februara u Jadranskoj ligi

Košarkaš Partizana Stefan Birčević proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) u februaru u Jadranskoj ligi, saopšteno je na sajtu takmičenja.

Birčević nije bio statistički najbolji, ali je pomogao Partizanu da pobedi u tri od četiri utakmice, što je rezultat kojim su crno-beli ostali u igri za osvajanje drugog mesta na tabeli pred plej-of.

On je tokom utakmica u februaru sa Crvenom zvezdom, Cedevitom, Zadrom i Mega Leksom postizao u proseku 20 poena, imao je 7,5 skokova, 1,25 asistenciju i po jednu blokadu i ukradenu loptu, uz indeks korisnosti od 23 poena.

Birčević je sa 23 poena iza Džoša Skota iz MZT Skoplje i Dragana Labovića iz ekipe Karpoš sokoli, ali je priznanje dobio jer je Partizan ostvario bolje rezultate od dva makedonska kluba.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 18. април 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом