Letonija ubedljiva protiv Japana, Bertans najefikasniji

Košarkaška reprezentacija Letonije savladala je Japan sa 88:48 (26:11, 20:12, 18:15, 24:10), u prvoj utakmici B grupe kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre u Beogradu.

Letonija je od starta kontrolisala rezultat, a već u prvoj četvrtini imali su dvocifrenu prednost, najviše zahvaljujući Dairisu Bertansu koji je upisao 15 poena u prvoj deonici.

On je na kraju bio najefikasniji u pobedničkom timu sa 20 poena, dok je kapiten Janis Blums dodao 17.

Kod Japana se najviše istakao Kosuke Takeuči sa 12 koševa, a Naoto Cuđi je upisao 11.

Od 21 sat na programu je duel prvog kola A grupe u kojem će snage odmeriti Srbija i Portoriko.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 01. април 2025.
12° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом