NBA, ubijen igrač Nju Orleansa

Igrač Pelikansa Brus Dežan-Džons ubijen je u Dalasu, saopštila je tamošnja policija.

"Strašno smo pogođeni gubitkom života ovog mladog čoveka, koji je imao tako sjajnu budućnost", saopštila je NBA liga.

Policija je objavila da je košarkaš Pelikansa nogom razvalio vrata stana,čiji je vlasnik opalio metak iz pištolja.

Dežan-Džons je uspeo da izađe iz tog stana, ali je kolabirao na stepeništu.

Umro je u bolnici. Istraga je u toku.

U međuvremenu, upravnik apartmana u kojima se incident dogodio rekao je medijima kako je Džons, verovatno pogrešio vrata stana. Mislio je da je u pitanju stan devojke s kojom ima dete i s kojom se posvađao, provalio je vrata, ali nije čuo stanara koji ga je potom upucao.

Džons je imao samo 23 godine, u februaru je potpisao prvi NBA ugovor sa Pelikansima na tri godine i poznavaoci košarke su mu predviđali sjajnu karijeru. 

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. април 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом