Tadić: Nismo srećni što ćemo igrati u LE, hteli smo LŠ

Kapiten fudbalera Ajaksa Dušan Tadić bio je razočaran posle poraza od Valensije u poslednjem kolu grupne faze Lige šampiona. "Kopljanici" su na svom terenu minimalno poraženi od španske ekipe, čime su završili nastup u Ligi šampiona.

"Ovo mnogo boli, toliko da ne znam šta bih rekao. Imamo 10 bodova, a ispali smo iz Lige šampiona. Veoma čudan meč. Imali smo tu kontrolu na startu, a onda se dogodio taj gol gostiju...Ne znam...", rekao je Tadić posle meča, prenose holandski mediji.

Srpski reprezentativac istakao je da je Ajaks imao nekoliko prilika da slomi otpor Valensije, ali da nisu uspeli to da iskoriste.

Prošlogodišnji polufinalisti Lige Šampiona na proleće će igrati u Ligi Evrope, jer su završili kao treći u grupi H, iza Valensije i Čelsija.

"Ne, nismo srećni što ćemo igrati u LE. Hteli da igramo Ligu šampiona", zaključio je Tadić.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 16. април 2025.
14° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом